Disney Channel Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club za vse disney channel fane


You are not connected. Please login or register

Predlogi

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1Predlogi Empty Predlogi Pet Jul 01, 2011 2:14 am

TheTiinchaaa

TheTiinchaaa
Admin
Admin

Napišite predloge za naš forum !

https://disneychannel.slovenianforum.com

2Predlogi Empty Re: Predlogi Ned Jul 31, 2011 9:49 am

MileyCyrusFan

MileyCyrusFan
Grafik
Grafik

Predlagajte kej, kako bi lahko izboljšali forum!
Ful bi nam prišlo prav če bi kaj predlagali.

3Predlogi Empty Re: Predlogi Ned Okt 09, 2011 7:58 am

Serena*

Serena*
Baby
Baby

Nja, vidim da še ni nič, no bom pa jaz prebila led, kot sem že rekla, grafika je prelepa in čarobna,ampak lahko bi bila prenova, ker bi to mogoče spodbudilo naše člane in privbilo nove, tudi ta grafika je profesionalno enkratna, ampak bi bila prenova super, pa malo več tem, čeprv jih je že ogromno Wink Pa lahko bi bil Admin kotiček, ki ga vidijo sam adminke, sej nevem, mogoče ga že imate. The Tincha pa tebi sem že povedala preko e-maila en predlog Wink
No, to je to, upam,da niste jezni xD

4Predlogi Empty Re: Predlogi Ned Okt 09, 2011 7:51 pm

MileyCyrusFan

MileyCyrusFan
Grafik
Grafik

Serena* je napisal/a:Nja, vidim da še ni nič, no bom pa jaz prebila led, kot sem že rekla, grafika je prelepa in čarobna,ampak lahko bi bila prenova, ker bi to mogoče spodbudilo naše člane in privbilo nove, tudi ta grafika je profesionalno enkratna, ampak bi bila prenova super, pa malo več tem, čeprv jih je že ogromno Wink Pa lahko bi bil Admin kotiček, ki ga vidijo sam adminke, sej nevem, mogoče ga že imate. The Tincha pa tebi sem že povedala preko e-maila en predlog Wink
No, to je to, upam,da niste jezni xD

uau.
najlepša hvala za tvoje mnenje.
meni šola ne dopušča da bi ful grafiko delala, samo se bom potrudila pa probala kdaj med vikendom kej naredit.

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu