Disney Channel Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club za vse disney channel fane


You are not connected. Please login or register

Miley noro zaljubljena! :)

3 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1 Miley noro zaljubljena! :) Empty Miley noro zaljubljena! :) Tor Avg 02, 2011 5:35 am

Serena*

Serena*
Baby
Baby

..... Ampak v svojega psička! Smile


Miley Cyrus, ki je bila ujeta brez modrčka in s precej krajšimi lasmi, je v petek ob prihodu na letališče LAX Airport v Los Angelesu ljubkovala svojega novega psička Floyda.

18-letna zvezdnica, ki naj bi bila zaročena, je o svojem novem ljubljenčku na Twitterju napisala: »Tako zelo sem zaljubljena vanj, da je že smešno. Ime mu je Floyd.«

Naslednji vikend pa bo priljubljena pevka, ki je zgrožena, da so oprostili domnevno morilko lastnega otroka, odpotovala v Minnesoto, kjer jo čaka nastop na prireditvi ' So the World May Hear Awards Gala'.

Prepoznavajoč tiste, ki so storili nekaj, da bi pomagali drugim in delujejo pozitivno na spremembe v svetu, je fundacija 'The Starkey Hearing Foundation' združila moči z zvezdniki in atleti, da bi dvignili ozaveščenost in bi raznesli dar sluha do tistih, ki potrebujejo pomoč v svetu.

2 Miley noro zaljubljena! :) Empty Re: Miley noro zaljubljena! :) Ned Avg 07, 2011 7:24 pm

TheTiinchaaa

TheTiinchaaa
Admin
Admin

Supeer je. Novico sem sicer že prebrala, pa kuža je kjut (slikice prilepi)

https://disneychannel.slovenianforum.com

3 Miley noro zaljubljena! :) Empty Re: Miley noro zaljubljena! :) Čet Avg 18, 2011 1:34 am

chocolate.girl.^^

chocolate.girl.^^
Admin
Admin

superr!! drgač pa ima kužek lepo ime ,Wink

http://californiacity.slovenianforum.com/forum

4 Miley noro zaljubljena! :) Empty Re: Miley noro zaljubljena! :) Čet Avg 25, 2011 4:52 am

Serena*

Serena*
Baby
Baby

Sem že 6X poskusila, ampak mi jih sploh noče prilepit.... -.-

Sponsored content



Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu